Covid potvrde za ulaz u muzejske prostore: upute za posjetitelje muzeja

Prilikom posjeta Muzeju posjetitelji i stranke su obvezni pridržavati se preporuka za sprečavanje infekcije i svih higijenskih mjera zaštite od bolesti COVID-19 koji su istaknuti na ulazu u Muzej.

Prilikom ulaska u Muzej posjetitelji i/ili stranke su obvezni:

• pokazati važeću EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju odnosno testiranju na virus SARS-CoV-2,
  • koristiti zaštitnu masku koja prekriva nos i usta,
  • dezinficirati ruke,
  • ne dirati predmete i druge površine kada to nije nužno,
  • s osobama s kojima nisu u skupini stalnog kontakta održavati fizičku distancu od 2m u svim smjerovima,
  • pridržavati se uputa djelatnika Muzeja.

Posjetitelji i/ili stranke koji odbiju pokazati važeću EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju odnosno testiranju na virus SARS-CoV-2ilikoristiti zaštitnu masku koja prekriva nos i usta neće biti dozvoljen ulaz u muzejske prostore!

Ulazak posjetitelja u muzejski prostor ograničen je na maksimalno 50 posjetitelja istovremeno.

Mole se posjetitelji da svoj boravak u Muzeju ograniče na maksimalno sat vremena u cilju omogućavanja što većem broju posjetitelja ulazak u muzejske prostore.

MOLIMO POSJETITELJE MUZEJA ZA POŠTIVANJE SVIH NAVEDENIH MJERA PREDOSTROŽNOSTI I STRPLJENJE PRILIKOM POSJETA MUZEJU. MOGUĆE JE ČEKANJE NA ULAZAK U MUZEJ, KAKO BI SE IZLOŽBENI PROSTORI DEZINFICIRALI NA ODGOVARAJUĆI NAČIN I KAKO BI SE POŠTOVALE SVE HIGIJENSKE MJERE ZAŠTITE OD BOLESTI COVID-19 TE KAKO BI SE VAŠ POSJET MUZEJU ODVIJAO NA SIGURAN NAČIN.