Izložba: Sava - susret kulture i prirode

U utorak, 26. siječnja 2016. u Gradskom muzeju Sisak, Ulica kralja Tomislava 10, otvorena je izložba „Sava – susret kulture i prirode“.

Izložba prikazuje fotografije prirodne i kulturne baštine poplavnog područja rijeke Save – bogatstvo biljnog i životinjskog svijeta te kulturnih tradicija.

Izložba je osmišljena u sklopu projekta „Sava kultura NATURA“ čiji je nositelj Zelena akcija iz Zagreba uz partnere: Brodsko ekološko društvo - BED, Javnu ustanovu za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode Brodsko-posavske županije -  Natura Slavonica, Javnu ustanovu za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Sisačko-moslavačke županije i Javnu ustanovu za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Zagrebačke županije Zeleni prsten.

Izložba se može razgledati do 09 .veljače 2016.