Obogaćena ponuda muzejske suvenirnice

Obavještavamo Vas da je Gradski muzej Sisak obogatio ponudu muzejske suvenirnice novim proizvodima. S ciljem promoviranja kulturne i povijesne baštine grada Siska, u ponudi suvenirnice možete pronaći veliki izbor proizvoda s prepoznatljivim motivima našega grada. Uz stalnu ponudu nakita i staklenih suvenira s interpoliranim replikama rimskog novca kovanog u antičkoj Sisciji, sada možete pronaći i eterična ulja, pribor za pisanje, magnete, notese, čašice, svijeće i druge proizvode. Budući da ove godine Gradski muzej Sisak obilježava 2050. godišnjicu dolaska rimske vojske predvođene vojskovođom Oktavijanom Augustom i početka formiranja rimskog grada na području Siska, osmišljen je i niz suvenira s prepoznatljivim motivima toga događanja.

Ponudu suvenira možete pogledati od ponedjeljka do petka od 7,30 do 15,30 sati.