Kralja Tomislava 10

044/ 811-811

Kontakt telefon

VIII. SISAČKI FESTIVAL PIVA

U organizaciji Turističke zajednica grada Siska, Grada Siska i Gradskog muzej Sisak u subotu, 10. 09. 2022., na Šetnici Slavoljuba Slave Striegla, u Sisku Održan je VIII. Sisački festival piva.

10. DANI INDUSTRIJSKE BAŠTINE GRADA SISKA 09. – 18. 09. 2022.

Gradski muzej Sisak, zajedno s partnerima, već desetu godinu za redom organizira jedinstvenu manifestaciju na hrvatskoj razini. Ona obuhvaća izložbe, predavanja, prezentacije, obilaske lokacija, dječje radionice i niz drugih događanja kojima je za cilj upoznavanje javnosti s bogatom industrijskom baštinom Siska i njezinim potencijalima.

Osvijetlimo epilepsiju

SISAK SE UKLJUČIO U OBILJEŽAVANJE MEĐUNARODNOG DANA EPILEPSIJE Osvjetljavanjem zgrade Holandske kuće (HoKu) ljubičastom bojom, Grad Sisak uključio se u obilježavanje Međunarodnog dana epilepsije i