• Kralja Tomislava 10, Sisak

Sisak, Hrvatska

044/ 811-811

Kontakt telefon

Ovaj vikend posljednji za posjetiti utvrdu Stari grad

Od utorka 29. rujna 2020. zatvara se za javnost utvrda Stari grad Sisak te tijekom toga tjedna neće raditi. No kako bi posjetiteljima pružili još jednu priliku za posjet utvrdi, u subotu i nedjelju, 3. i 4. listopada, utvrda će otvoriti svoja vrata posljedni put ove sezone za pojedinačne posjetitelje.

Utvrdu i dalje mogu posjetiti organizirane grupe uz prethodnu najavu u Gradskom muzeju Sisak, Ulica kralja Tomislava 10, na broj telefona 044/811811 ili na e-mail gradski-muzej-sisak@sk.t-com.hr.

Svi posjeti grupa bit će organizirani na način da se poštuju sve mjere Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Nacionalnog stožera civilne zaštite, a u cilju zaštite zdravlja posjetitelja i djelatnika od virusa Covid 19.