Izložba "Sava - susret kulture i prirode"

U utorak, 26. siječnja 2016. u Gradskom muzeju Sisak, Ulica kralja Tomislava 10, otvorena je izložba "Sava – susret kulture i prirode".

Izložba je prikazala fotografije prirodne i kulturne baštine poplavnog područja rijeke Save – bogatstvo biljnog i životinjskog svijeta te kulturnih tradicija. Izložba je osmišljena u sklopu projekta "Sava kultura NATURA" čiji je nositelj Zelena akcija iz Zagreba uz partnere: Brodsko ekološko društvo - BED, Javna ustanova za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode Brodsko-posavske županije -  Natura Slavonica, Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Sisačko-moslavačke županije i Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Zagrebačke županije Zeleni prsten.