Zahvala Gradskog muzeja Sisak

Gradski muzej Sisak zahvaljuje svima onima koji su sudjelovali na 2. Danima industrijske baštine grada Siska, koji su podržavali ovaj projekt i koji su ga pratili na društvenim mrežama i u drugim medijima. Projekt je zamišljen kako bi upoznao građane Siska s onim što grad posjeduje, mijenjao njihovu percepciju o gradu i njegovim mogućnostima. Industrijska baština predstavlja neiskorišteni kapital Siska i njegovih građana koji treba kvalitetno iskoristiti za boljitak  grada. Cilj ovogodišnje manifestacije bio je da se objedine kulturne institucije grada kako bi se pokazalo da imamo kreativan i intelektualan potencijal koji je u mogućnosti zajednički uspješno organizirati višednevna događanja. Cilj je u potpunosti ispunjen te ovim putem mogu najaviti i 3. Dane industrijske baštine u idućoj godini s još bogatijim programom i atraktivnim događanjima koja će za cilj imati privlačenje posjetitelja iz drugih sredina.

S poštovanjem,

mr. sc. Vlatko Čakširan, ravnatelj