Radionica"Poduzetništvo u kulturi"/Press konfer...

od Svi 08
do Svi 09

U sklopu projekta "Festival Željezara" u Gradskom muzeju Sisak, 8. svibnja 2014. održan je edukativni program "Radionica poduzetništva u kulturi". Na radionici su se obrađivale teme koje se odnose na izazove i prilike razvoja inovativnih proizvoda u području kulturnih i kreativnih industrija, međusektorsku i međugradsku suradnju te mogućnosti realizacije poduzetničkih i umjetničkih inicijativa povezanih sa Željezarom Sisak. Radionica je osmišljena na način da odgovori na specifične ciljeve projekta Festivala Željezara:

- komunikacijsko zbližavanje Siska sa svojom bližom i daljnjom okolinom, a pogotovo uspostava stalne i bolje povezanosti sa Zagrebom

Polaznici radionice će u jednom danu, u devet koraka, svladati alate potrebne za izradu poslovnog plana i tržišno pozicioniranje novih proizvoda.
Program izvode predavači s bogatim međunarodnim stručnim iskustvom, u organizaciji Platforme za kulturnu suradnju Siska i Zagreba.