Polaznici Ratne škole OS RH "Ban Josip Jelačić&quo...

U ponedjeljak, 27. siječnja 2014. godine, polaznici XVI. naraštaja Ratne škole Oružanih snaga Republike Hrvatske „Ban Josip Jelačić" posjetili su Gradski muzej Sisak i utvrdu Stari grad.

Ratna škola OS RH „Ban Josip Jelačić“ najviša je vojna škola u Republici Hrvatskoj u kojoj se osposobljavaju visoki časnici i državni službenici iz Hrvatske i inozemstva za sudjelovanje u procesu donošenja odluka u području sigurnosnih i obrambenih poslova.

Sukladno Planu i programu izobrazbe polaznici Ratne škole OS RH "Ban Josip Jelačić" proveli su studijsko putovanje Sisačko-moslavačkom županijom u sklopu kojega su uz jedinice lokalne uprave i samouprave te važne privredne subjekte, posjetili i kulturne ustanove i znamenitosti.