Humanitarni koncert za Juraja Kovačevića

KLAPE KOLAPJANI I KOLAPJANKE TE V.I.A. LIPE UKLJUČILI SE U HUMANITARNU AKCIJU ZA JURAJA KOVAČEVIĆA

U subotu, 15. prosinca 2012. održat će se četvrti u nizu humanitarnih koncerata za pomoć pri liječenju Juraja Kovačevića.

Juraju je prije deset godina dijagnosticirana spastična parapareza, pritiskanje kralješnice o živce leđne moždine, zbog koje je primoran kretati se pomoću invalidskih kolica. Jurajevo stanje poboljšati mogu individualne terapije koje bi mu omogućile samostalno kretanje uz pomoć jedne štake.

Koncert će se održati u Domu kulture "Kristalna kocka vedrine" s početkom u 19,30, a nastupit će Klape Kolapjani i Kolapjanke te V.I.A. Lipe.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na koncertu te svojim dobrovoljnim prilozima potpomognete Jurajev oporavak!

Ulaznice možete kupiti u Gradskom muzeju Sisak i A.M.K. Knjižari i papirnici te na dan koncerta u Domu kulture "Kristalna kocka vedrine".